آشنایی با دپارتمان علوم زیستی علم پژوهان

آشنایی دانش‌آموزان و دانشجویان با علوم زیستی و زیست‌فناوری و ترویج این حوزه از علوم، می‌تواند الهام‌بخش تعداد قابل توجهی از دانش‌آموختگان بوده و با افزایش دانش و آگاهی، آن‌ها را به‌سوی یادگیری و فراگیری این علوم تشویق نماید تا بدین وسیله شاهد پیشرفت‌های سریع و گسترده زیست‌فناوری در آینده کشور عزیزمان باشیم.
وجود ارتباط مستمر بین جوامع دانشگاهی و صنعتی، موجب آشنایی دانش‌پذیران این حوزه با کاربردهای رشته خود شده و باعث تسهیل ورود به بازار کار می‌گردد.

مهارت    ⇐     کارآفرینی    ⇐    موفقیت

داشتن مهارت یکی از شاخصه‌های اصلی و مهم جهت کارآفرینی و اشتغال می‌باشد که در همین راستا موسسه علم پژوهان جوان نصف جهان، طراحی و اجرای دوره‌های مهارت محور در رشته‌های مختلف علوم زیستی و زیست‌فناوری را در قالب کارگاه‌های متنوع و با موضوعات مرتبط با دروس زیست‌شناسی در برنامه خود قرار داده است و به مرحله اجرا رسانده است.
دپارتمان علوم زیستی موسسه علم پژوهان با بهره‌گیری از برترین اساتید و بالاترین کیفیت، خدمات آموزش را به مخاطبان ارائه می‌نماید.
خدمات این دپارتمان شامل کلاس‌های حضوری به صورت عملی و مهارت محور، بسته‌های آموزشی، آزمون‌های عملی و مهارت محور و کتاب و جزوه می‌باشد.

اهداف آموزشی:

  1. مهارت محور شدن آموزش
  2. افزایش سطح روحیه خلاقیت و نوآوری نوجوانان و جوانان
  3. ایجاد جاذبه‌های آموزشی و پژوهشی برای دانش‌پذیران و شرکت‌کنندگان در دوره‌ها
  4. دستیابی دانش‌آموزان و دانشجویان بی‌بضاعت و مناطق محروم و حاشیه‌ای به امکانات آموزشی و تحقیقاتی
  5. اهتمام ویژه به ارتقاء کیفی دوره‌های آموزشی با تکیه بر سه بعد روزآمدی علمی، مهارت‌آموزی و کارآفرینی